Polityka prywatności

Poniższa Polityka Prywatności ujmuje noty o prawach autorskich, zastrzeżenia prawne, a także kwestię danych osobowych.

Kto jest administratorem Państwa danych osobowych?
Administratorem Państwa danych osobowych jest: Chapel Parket Polska Sp. z o.o., ul. Rogera 4, 47-400 Racibórz, adres e-mail: biuro@chapelparket.pl, nr tel. +48 77 485 49 57, NIP: 639-19-18-514

Skąd mamy Państwa dane?
Otrzymaliśmy je od Pani/Pana podczas rejestracji lub/i korzystania z formularza kontaktowego. Podanie tych informacji było dobrowolne i potrzebne do realizacji konkretnych usług serwisu (np. uzyskania dostępu do materiałów Chapel Parket, odpowiedzi na pytania).

Jaki jest cel przetwarzania Państwa danych osobowych?
Celem przetwarzania Państwa danych jest realizowanie usług w ramach naszego serwisu (np. dostęp do materiałów Chapel Parket takich jak zdjęcia, katalogi itp. oraz udzielanie odpowiedzi na pytania zadane poprzez formularz kontaktowy). Korzystamy również z usług statystycznych (np. Google Analytics). Dochowujemy wszelkich starań, żeby Państwa dane były bezpieczne i nie udostępniamy ich żadnym innym podmiotom niezwiązanym z funkcjonalnością serwisu.

Jakie ma Pani/Pan uprawnienia związane z Państwa danymi?
Posiada Pani/Pan m.in. prawo dostępu do swoich danych, jak również prawo do ich edycji lub usunięcia oraz cofnięcia zgody na ich przetwarzanie. W razie jakichkolwiek wątpliwości zawsze mogą Państwo się z nami skontaktować, a odpowiemy na pytania w tym zakresie. Nie będziemy przetwarzać Państwa danych jeżeli sobie tego Państwo nie życzycie.

Prawa autorskie
Wszystkie pliki (zdjęcia, katalogi itp.) zamieszczone w Business Zone są własnością firmy Chapel Parket Polska. Pobierając pliki zobowiązuje się Pani/Pan do wykorzystywania tych materiałów wyłącznie w celach promocyjnych z poszanowaniem reputacji marki Chapel Parket i firmy Chapel Parket Polska.

Pliki cookies
Z powodów związanych z działalnością serwisu korzystamy z plików cookies zapisywanych na komputerze użytkownika w celach udostępnienia funkcjonalności (logowanie i dostęp do plików) oraz prowadzenia statystyk odwiedzin strony.